Schody systemowe regulowane

Schody bez podstopnic to nie tylko wnętrzarski trend, ale całkiem funkcjonalne rozwiązanie, które z powodzeniem sprawdzi się zarówno w dużych, jak i małych domach, wtedy gdy schody muszą znaleźć się w salonie, jak i w momencie, gdy mamy wydzieloną klatkę schodową. Wszystko dzięki charakterystycznej, ażurowej formie zaprezentowania stopni, która nie przytłacza wnętrza i nie zabiera przestrzeni, za to daje wizualną lekkość i dużo światła.  Mogą mieć dowolną liczbę biegów, obierać dowolne kierunki oraz posiadać inne, wygodne w korzystaniu rozwiązania, jak np. podesty pomiędzy biegami.

 

System schodowy który oferujemy został starannie zaprojektowany w oparciu o długoletnie doświadczenie budowy schodów dedykowanychIdeą projektu było stworzenie schodów, które będą składały się z powtarzalnych, skręcanych elementów, w pełni regulowanych a tym samym dających możliwość dostosowania w różnych warunkach budowlanych. Powtarzalność elementów pozwoliła nam na opracowanie technologi wykorzystującej potencjał współczesnych maszyn CNC, dzięki czemu  produkt końcowy wykonany jest z niezwykłą precyzją. Tak wykonane schody, które możemy zamontować w krótkim terminie prezentują się estetycznie, stanowiąc praktyczną ozdobę wnętrza. 

Konstrukcja schodów może być wykonana ze stali czarnej,  ocynkowanej lub nierdzewnej w wersjach surowej lub lakierowanej. Stopnice mogą być wykonane z krat Wema i idealnie sprawdzą się w przeznaczeniu przemysłowym lub domowym zewnętrznym. Drewniane  natomiast, w zestawieniu z surową czernią lakierowanej stali będą ozdobą modnego, industrialnego wnętrza.

System ten jest unikalnym rozwiązaniem w skali rynku i jest chroniony prawem przez Urząd Patentowy. 

Konstrukcja wykonana ze stali czarnej, ocynkowanej lub nierdzewnej w wersjach surowej lub lakierowanej 

schody montaż

Wygodny system montażowy do ścian

Regulowany kąt nachylenia schodów

stopnica

Systemowa i tania w transporcie konstrukcja

maskownica

Opcjonalne maskownice, w dowolnym wykonaniu i kolorach

schody modułowe

Regulowany kat nachylenia stopnicy

porecz

Materiał poręczy:
stal czarna, lakierowana, ocynkowana, nierdzewna, drewno

poręcz

Regulowany kąt nachylenia poręczy

Zaokrąglone kształty eliminujące zagrożenia oraz tworzące wyjątkowy design

Zastosowania schodów

  • Klatka schodowa
  • Salon
  • Schody zewnętrzne
  • Hala produkcyjna
  • Magazyn
  • Zabudowa kontenerowa

Przykładowe aranżacje